NEWSLETTER | KONTAKT


           
  < návrat zpět

22.10.2018 - Zážitkový den pro členy

 

Naši členové si užili a něco zažili.

Dne 20. 10. 2018 se uskutečnil pro členy OHK Karviná a KHK MSK zážitkový den v areálu firmy Libros v Ostravě. Akci zorganizovala Okresní hospodářská komora Karviná ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou a společností Libros s. r. o. vlastněnou p. Liborem Václavíkem, členem představenstva KHK MSK a byla určena pro členy komor a jejich rodinné příslušníky. Bohatý zážitkový program zahájil předseda představenstva OHK Karviná Ing. Ivo Barteček, který přivítal účastníky a hosty a stručně seznámil přítomné s programem. Poté vystoupil majitel firmy Libros, který seznámil účastníky stručně s činností firmy a to včetně spolupráce se záchrannými složkami, firmou Tatra a AVIA a představil účastníkům jejich zástupce. Přítomným byl rovněž promítnut propagační videoklip zaměřený na spolupráci společnosti LIBROS a TATRA. Tento klip zhlédlo v 45 zemích světa na 85 miliónů diváků! Dále následovala prezentace společnosti MAMBA AIR, která provozuje vrtulníky včetně servisu, vyhlídkových letů a vlastní letiště. Poté se účastníci odebrali k jednotlivým zážitkovým jízdám, které probíhaly v Centru bezpečné jízdy a to jak v terénu, tak i na „asfaltu“. K dispozici byla nová vozidla Tatra, AVIA a JEEP OF ROAD pro jízdu v terénu. Této možnosti prakticky využili všichni účastníci, kterých se na akci zúčastnilo na 70 z obou komor. Nedílnou součástí programu byla „škola smyku“, kterou si mohli vyzkoušet všichni účastníci vlastními vozidly na speciální smykové desce, která slouží i pro výcvik profesionální řidičů a jízdu EASY DRIFT. Účastníkům bylo k dispozici zázemí s bohatým občerstvením.

Okresní hospodářská komora Karviná a Krajská hospodářská komora v Ostravě ještě jednou děkují p. Liboru Václavikovi a jeho zaměstnancům za to, že umožnili realizaci zážitkového dne v prostorách firmy Libros, za jeho atraktivní obsah, perfektní organizaci a bohaté občerstvení.

Byli bychom rádi za zpětnou vazbu ve smyslu hodnocení této akce ze strany účastníků. Své připomínky, náměty a hodnocení mohou účastníci zaslat na emailové adresy: havirov@hkok.cz, karvina@hkok.cz.

Vzhledem k vývoji počasí se nemohly uskutečnit avizované vyhlídkové lety, ani prohlídky vrtulníků na místě konání akce. Z tohoto důvodu se organizátoři akce dohodli na tom, že zrealizují vyhlídkové lety v náhradním termínu. Vyzýváme všechny zájemce o vyhlídkové lety, aby se přihlásili na emailové adrese: karvina@hkok.cz, nebo havirov@hkok.cz. Do emailu uveďte prosím jméno a příjmení, telefonní číslo a název firmy. Přihlášky budeme evidovat průběžně s termínem uzávěrky do 2. 11. 2018. Po té připravíme termín konání vyhlídkových letů v souladu s vývojem počasí a včas budeme zájemce informovat.

PhDr. Zdeněk Starý

ředitel Úřadu OHK Karviná

 

Fotogalerie ZDE


 PARTNEŘI

  HK V KARVINÉ  |   PROJEKTY A MEMORANDUM  |   FOTOGRAFIE Z AKCÍ  |   KONTAKT  |   KHK MSK  |  
KE STAŽENÍ  |   ARCHÍVNÍ PŘÍSPĚVKY  |   ARCHÍVNÍ FOTOGALERIE  |   HK ČR