NEWSLETTER | KONTAKT


           
  < návrat zpět

Pozvánka na online Business Summit s názvem "Jeden krok k úspěchu" 20.- 25.3.2023

Vážení členové,

chtěli bychom Vás  pozvat na online Business Summit s názvem Jeden krok k úspěchu. Summit je určen pro podnikatele a manažery, kteří chtějí růst i v době krize. Na summitu vystoupí úspěšní podnikatelé, manažeři a konzultanti z různých oblastí podnikání.

Summit se uskuteční ON-LINE od 20. března do 25. března a bude plný inspirujících příběhů a zkušeností od úspěšných podnikatelů, manažerů a konzultantů z různých oblastí podnikání a různě velkých firem. Přiblíží Vám, jak se jim podařilo prosadit se v obtížných časech a jak i Vy můžete překonat současnou krizi.

Na tomto summitu nečekejte žádnou teorii a suché výklady. Naopak, řečníci budou sdílet své osobní zkušenosti, pády i úspěchy, a ukážou vám, jak se dá dosáhnout skvělých výsledků v praxi. Těšte se na inspirativní příběhy, nové nápady a kontakty, které vám mohou pomoci posunout vaše podnikání nebo kariéru dál.

Kromě inspirativních přednášek  na summitu získáte  také řadu cenných bonusů od  řečníků Summitu. Stačí se pouze zaregistrovat a tyto bonusy jsou vaše!

Tak neváhejte a zaregistrujte se hned teď! Máte šanci získat neocenitelnou inspiraci.

Více informací a registrace na https://businesssummit.cz/  

Summit je pro členy OHK Karviná zcela ZDARMA.