NEWSLETTER | KONTAKT


           
  < návrat zpět

Aktuální info - OCHRANNÉ POMŮCKY – KORONAVIRUS

Naši členové nabízejí k dodání a prodeji ochranné roušky:

1. SKY PARAGLIDERS s. r. o, Frýdlant nad Ostravicí - zdravotní roušky s antivirovou vložkou. Roušky jsou ušity z bavlněné tkaniny ve dvou vrstvách – kapsa na filtr. 3D střih pro lepší použitelnost na tváři. Dvě velikosti – pánská (rozteč mezi bradou a nosem 16,5 cm), dámská (rozteč mezi bradou a nosem 14,4 cm). Antibakteriální filtry jsou z netkané textilie, která je modifikována nanovrstvou opatentovaného solu StopBac s obsahem nanočástic stříbra. Účinnost je obdobná jako u respirátorů FFP2. Rouška s filtrem se dá použít 96 hodin čistého času. Následně se dá vyprat nebo UV sterilizovat a opětovně používat. Cena za jeden kus roušky s filtrem je od 30.3.2020 145,- Kč s DPH, cena za náhradní filtry (balení 5ks) je 300,-Kč včetně DPH (filtry jsou baleny po 5ti kusech z hygienických a logistických důvodů). Tyto ceny se nevztahují na objednávky, které byly dodavateli doručeny do 29.3.2020. Výrobek obsahuje protokol o antimikrobiální účinnosti (ověřeno OHK Karviná). Dodací lhůta roušek je do 5 pracovních dnů ode dne doručení objednávky v závislosti na množství objednaných roušek (čím větší objednávka, tím delší lhůta dodání s tím, že objednané roušky mohou být dodávány postupně. Distribuce bude zabezpečena vlastním odvozem objednatele na adrese: Okružní 39, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí. Kontaktní údaje pouze pro distribuci info@sky-cz.com, telefon 558 676 088, 608 662 311.

Návod na použití: Při převzetí roušky je nutno tuto vyvařit při teplotě nejméně 90°C. Při převzetí filtru není nutno tento jakkoliv sterilizovat. Po 96ti hodinách je doporučeno filtr vyprat při teplotě 30°C.

Pokud máte zájem, můžete objednat na OHK Karviná. Závazný objednávkový formulář zašlete vyplněný na karvina@hkok.cz. Formulář ZDE

 

2. Konsorcium firem Dakol Karviná – ochranné roušky, které šije chráněná dílna. Jedná se o roušky dvojvrstvé s gumičkou, nebo šňůrkou, které jsou velmi dobře hygienickým způsobem desinfikovatelné a tím i použivatelné dlouhodobě. Cen 68 Kč/1ks.

Kontakt: Mgr. Vladimír Kolder, jednatel, tel. 596 361 672, email: kolder.vladimir@dakol-karvina.cz

 

3. Petřvaldská firma Pegres obuv s.r.o. nabízí výrobu bavlněných ochranných roušek v kapacitě 1000 až 1500 roušek denně. Firma v současné situaci částečně upravila svůj standardní výrobní program a získala tak volnou kapacitu pro výrobu roušek.

Parametry nabídky: Jednovrstvá ochranná bavlněná rouška (100% bavlna, 220 g/m2), neutrální barevnost (většinou odstíny modré).

Kontakt: Martin Skřížala, martin.skrizala@pegres.cz, tel: 605561869, Pegres obuv s.r.o., Petřvald u Karviné

 

4. Platné parametry roušek a respirátorů: více ZDE

 


 PARTNEŘI
  HK V KARVINÉ  |   NEWSLETTER  |   AKCE A PROJEKTY  |   FOTOGRAFIE Z AKCÍ  |   KONTAKT  |   KHK MSK  |  
KE STAŽENÍ  |   ARCHÍVNÍ PŘÍSPĚVKY  |   ARCHÍVNÍ FOTOGALERIE  |   HK ČR