NEWSLETTER | KONTAKT


           
 

< návrat zpět

Pozvánka na XXVII. Setkání podnikatelů

Vážené dámy a pánové,

dovolte nám Vás pozvat na XXVIII. Setkání podnikatelů České, Polské a Slovenské republiky dne 26. září 2022 v Ostravě. Česko-polská obchodní komora z.s. organizuje tuto významnou událost společně s Generálním konzulátem Polské republiky v Ostravě. Tato akce se řadí k nejvýznamnějším svého druhu v regionu a to z hlediska rozvoje jak v oblasti podnikatelských aktivit, tak cestovního ruchu a v neposlední řadě kulturně - společenských vztahů mezi všemi účastnickými zeměmi, zejména tedy Českou, Polskou a Slovenskou republikou. Setkání se každoročně účastní přes 200 zástupců z řad podnikatelů, organizací na podporu podnikání, vládních i nevládních institucí, zástupců státní správy i místních samospráv.

 

Setkání podnikatelů je akcí s celodenním programem rozděleným do dvou částí. Dopolední konferenční část s diskusními panely bude probíhat v ostravské Nové radnice s důrazem na nejdůležitější společná témata těchto zemí:

1. téma: „ENERGETICKÁ BEZPEČNOST STŘEDNÍ EVROPY“ (PODTÉMA: PLYN, DOPRAVNÍ ALTERNATIVA K SÍTI, VODÍK A JINÉ)

2. téma: „KRITICKÁ INFRASTRUKTURA“  (PODTÉMA: VODNÍ A ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA)

 

Odpolední kulturně – společenská část XXVIII. Setkání podnikatelů České, Polské a Slovenské republiky proběhne tradičně v zahradách Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě.

 

V případě zájmu o účast se prosím registrujte na odkazu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3iJY8P8Q4Id8eq3deGZj7Slxpk49wipnXvGdGmajntEmYcA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 . Počet míst omezen. V rámci registrace máte možnost umístit informace o Vaší společnosti do katalogu Setkání podnikatelů (viz. příloha katalog Setkání podnikatelů z roku 2021).

Zúčastněným firmám akce XXVIII. Setkání podnikatelů dále nabízíme:

- umístění krátké informace o Vaší firmě v katalogu XXVIII. Setkání podnikatelů zdarma (zápis do katalogu je možný do 5.09.2022)

- umístění reklamní tabule firmy v zahradách Generálního konzulátu PR v Ostravě – cena 7000,-Kč

- distrubuci propagačních materiálů o Vaší firmě mezi účastníky – cena 3500,-Kč

- prezentaci firmy (stánek, degustace) v zahradách Generálního konzulátu PR – cena 14 000,-Kč

- multimediální prezentaci firmy během konference – cena 7000,-Kč

 

 

 

 

 


 

PARTNEŘI

  HK V KARVINÉ  |   PROJEKTY A MEMORANDUM  |   FOTOGRAFIE Z AKCÍ  |   KONTAKT  |   KHK MSK  |  
KE STAŽENÍ  |   ARCHÍVNÍ PŘÍSPĚVKY  |   ARCHÍVNÍ FOTOGALERIE  |   HK ČR